על תרגול יוגה ובחירת מכנסיים

IMG_6235-

כל עונה אנחנו מקדישות זמן רב לפיתוח קולקצית התרגול שלנו. לא כי אנחנו מאמינות שצריך להוסיף לערימת בגדי התרגול בארון עוד זוג מכנסיים חדשים, אלא כי אנחנו יודעות על עצמנו וגם בלמידה שלנו אתכם – הלקוחות שלנו,  שהצרכים שלנו משתנים, כל הזמן.

הגוף משתנה, התחושות, אופי התרגול וטווח התנועה שלנו, אפילו העור שלנו משנה את אופיו משנה לשנה. מה שהיה נוח לפני שנתיים מרגיש פתאום זר, ובאמצע תנוחה מגיע רגע בו היינו רוצות שהמכנסיים ימתחו עוד קצת, או יעטפו בחיבוק אוהב יותר את המותן.

yana-aw-2010-11

זה תהליך מורכב, הפיתוח הזה. אופי הבגד תלוי עבורינו בכל כך הרבה גורמים. הגוף שלנו נע סביב ציר האמצע במגוון כה רחב של מישורים וזוויות. פעם אחת נמשך הגוף התחתון מהגרעין לאדמה ולשמיים העליון, ופעם שניה – ההיפך.

_DSC3923

על ציר האפס, ומהגרעין ומטה, המכנסיים, אנחנו מתעכבות במיוחד. הרגליים שלנו, ועבודת הרגליים הדורשת תשומת לב רבה כל כך בתרגול מקבלת משקל רב גב אצלנו. הדרישות מהמכנסיים שישרתו אותנו הן רבות ומגוונות. הצפייה מהם גבוהה ואנחנו מאמינות שהם חייבים להיות מגוונים, דינמיים וורסטילים, כמו הגוף שלנו, כמו התרגול שלנו, כמו החיים שלנו.

2041_new3

יש מי שצריכה שהמכנסיים יהיו כעור שני, שיהיו שם ולא יפריעו, שיאפשרו תנועה אך לא יזוזו בעצמם, שלא יפלו בעמידת כתפיים, שיאפשרו לראות את כיוון השרירים ואת תיקונם. שיעודדו יישורת ולמידה עצמית.

2015-08-23-11.44.17

יש מי שתבקש שעור הירך יהיה חשוף בתנוחת העץ, ועם זאת שהמכנסיים לא יהיו קצרים. שלא יהיו צמודים אך יחבקו בכל זאת, רק איפה שצריך.

יש מי שחייבת את המכנסיים שלה קצרים כדי להיות בקשר בלתי נפרד עם פיקות הברכיים, לאורך כל הדרך.

182

יש מי שצריכה את המכנסיים שלה רפויים, אווריריים ודקיקים, יש מי שרוצה אותם עבים ומכסים, מחזיקים ותומכים.

יש את מי שאוהבת להרגיש כאילו היא בלי 🙂 שהכל אפשרי..

_DSC4018

אנחנו משתדלות לעצב מכנסיים שיתאימו לכולן, שיגעו בכל אחת בדרך שונה, שלא יכבלו את הגוף שלכן, אלא שיעודדו וישרתו אתכן בכל אתגר בו תפגשו. זה מה שאנחנו מצפות מהם.

IMG_6598

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *